BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ENTEGRASYON ÇÖZÜMLERİ

You are here:

Entegrasyon projeleri, deneyim, güven ve dinamik çalışma gerektiren projelerdir. Bu projelerde en ufak hatalar sisteme büyük tehdit ya da maddi hasar vermekle kalmaz tüm sistemi kullanamaz hale getirebilir. Bu bilincin farkında olan LST, yürüttüğü projeleri titizlik ve özveriyle yaparak müşterilerine memnuniyet garantisi vermeyi misyon edinmiştir.

SİSTEM ENTEGRASYONU

Günümüz iş dünyasında, teknoloji seçeneklerinin, platformlarının ve uygulamalarının sayıları büyük bir hızla artarken kuruluşların bilişim teknolojilerini kurumsal hedef ve ihtiyaçlarına göre şekillendirmeleri oldukça zorlaşmaktadır. Bu noktada, LST, sahip olduğu çoklu platform, donanım, ortamlardaki uzmanlık ve deneyimi ile en iyi uygulama kurulumu ve bütünleştirme çözümlerini sunmaktadır.

SİSTEM ODASI KURULUMU

Sistem odası tasarım ve kurulum servisimiz, müşterilerimiz için dünya standartlarına uygun “Sistem Odaları” tasarım ve kurulum çalışmalarından oluşmaktadır. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda hazırlanacak sistem odasında teknolojik açıdan yüksek kalitede özellikler sağlanmaktadır; kabinetlerin kurulması, yükseltilmiş taban, topraklama, güç ve bağlantı kablolamalarının yapılması, UTP ve fiber sonlandırma, dokümantasyon, etiketleme, ara kabloların sisteminizin standartlarına uygun bir şekilde yapılması, kesintisiz enerji için UPS ve jeneratör desteği, soğutma için klima sistemi, IP kameralar, fiziksel ve teknolojik güvenlik açısından tam koruma (yüz, el, parmak tanıma), yangın algılama ve ihbar sensörleri, su basmasına karşı sensörler, SDH(Synchronous Digital Hierarchy) yani Eş Zamanlı Sayısal Hiyerarşi kurma gibi tüm hizmetler son olarak test edilerek, “Anahtar Teslimi” olarak sistem odası sunulmaktadır.

FELAKET KURTARMA MERKEZİ

Verilerin güvenliğini her şartta temin etmek ve iş sürekliliğini sağlamak için kritik verilerin ve uygulamaların olduğu kurumlarda sistemlerin yedeklerinin uygun lokasyonlarda tutulması günümüz koşullarında ciddi önem arz etmektedir. Bu sebeple olabilecek tabii bir afet ya da yangın gibi hallerde uygulamanın devam etmesi ve verilerin kaybolmaması için felaket kurtarma senaryoları oluşturulmalı ve olabilecek tüm ihtimaller göz önünde tutularak tasarım çalışmaları yapılmalıdır. Kurum binasının ve kritik sistemlerinin kullanılamaz veya erişilemez hale gelmesi durumunda sistemlerin olabildiğince kısa zamanda Felaket Kurtarma Merkezi üzerinden tekrar devreye almak bir kurum ya da şirket için çok önemlidir. Felaket Kurtarma Merkezinin yapılandırılmasında acil ihtiyaçlar ve veriler göz önünde tutulmaktadır. Buna göre gerekli donanım ve bağlantı teknolojisi belirlenmektedir. Felaket Kurtarma Sistemleri, kurumun var olan BT altyapısı ve Felaket Kurtarma Merkezi’nin yerine göre şekillendirilmektedir. Felaket Kurtarma Merkezi ile ilgili tüm planlamalar ve yapılandırmalar ne kadar önemli ise ortaya çıkan bu merkez için gerekli testlerin yapılması da o derece kritik seviyede önem arz etmektedir. LST, bu sürecin her aşamasını gerçekleştirmektedir. Bu sayede tüm verileriniz LST’nin sağladığı bu hizmetle güvende olacaktır. Eğer bilgileriniz sizin için önemliyse LST do bütünleştirme çözümlerini sunmaktadır.

AKILLI BİNA

Günümüzde binalar da teknolojiye ayak uydurmak zorunda kaldılar. LST, bir binanın yazılımsal ve donanımsal olarak kendini yönetebilir hale getirmesini sağlamaktadır. Gerekli sensör ve kameralar sayesinde kısmi olarak ya da tüm bina genelindeki odaların sıcaklık, nem, basınç gibi değerlerini anlık olarak izleyebileceğiniz sistemler kurmaktadır. Siz, şirket veya fabrika dışında olsanız da bu değerler devamlı takip edilerek istenildiği takdirde cep telefonunuza aktarılır ve anlık olarak size bildirilebilir. Olumsuz bir gelişme olduğu takdirde anında gerekli birimler uyarılmakta, sistemin teknik altyapısı doğrultusunda insan etkisi olmadan duruma müdahale edilebilmekte ve istenilen en uygun değerler sağlanabilmektedir.

ÇAĞRI MERKEZİ KURULUMU

Çağrı Merkezi sektörüne girmek ve bir Çağrı Merkezi’ ne sahip olmak istiyorsanız LST size bu konuda A’dan Z’ye kurulum, kullanıcı eğitimi ve teknik destek hizmetleri vermektedir. Siz sadece kaç kişilik bir Çağrı Merkezi kurmak istediğinizi kararlaştırın ve bizi arayın. LST, size bu konuda sunduğu kurulum paketleri çerçevesinde bu hizmeti çok kısa sürede gerçekleştirmektedir.

SAĞLIK ELEKTRONİĞİ

LST, tam donanımlı bir hastanenin tüm tıbbi cihazlarının çalışır hale gelmesine kadar olan tüm süreci yönetmektedir. Bunlar, Anjiyografi, Manyetik Rezonans, Bilgisayarlı Tomografi, Cerrahi sistemler Mobil C-Kol, Mamografi, Moleküler Görüntüleme, Ultrason, Üroloji sistemleri, Görüntüleme IT cihazlarının yanında tüm Laboratuvar Diagnostiği’nin temini, kurulumu ve teknik hizmetlerini vermektedir.