KALİTE POLİTİKAMIZ

You are here:

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlamak ve tam olarak karşılayabilmek bu sayede müşteri memnuniyetinin sürekliliğini s sağlamak.

Teknolojide Önderlik

Sektörel faaliyetlerimizde, yeni yöntemler ve sürekli iyileştirme felsefeleri ile hareket ederek teknolojide önderliğe ulaşmak.

Kalıcı Eserler Bırakma

Müşteri şartlarına, kanunlara, yönetmeliklere, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak yetkin personel, uygun makine, ekipman, kaliteli malzeme ve kaynakların etkin kullanımı ile gelecek nesillere kalıcı eserler bırakmak.

Çalışanların Katılımı

Çalışanlarımızın katılımı ile, dürüstlük ve güven içerisinde Kalite Yönetim Sistemi dokümanlarında belirtilen kurallara uygun şekilde sorumluluk üstlenmek ve etkin katılımını sağlamak. Her alanda Kalite anlayışı doğrultusunda kalitemizi sürekli iyileştirmek.

Tedarikçilerimiz ile Bütünleşme

Sistemimizin bir parçası olarak görülen tedarikçilerimizle müşteri memnuniyetine yönelik karar üretme ve süreçlerimizin daha verimli olmasını sağlamak.

Misyonumuz;

Gelişmiş Bilişim, Güvenlik, Sağlık, GSM teknolojileri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına birebir cevap veren projeler ve çözümler üreterek rekabet avantajı sağlamaktır.

Vizyonumuz;

Deneyimli mühendislik ve danışmanlık kadrosuyla dünya standartlarında ürettiği ve uyguladığı projelerle uluslararası arenada lider bir teknoloji şirketi olmaktır.