الحلول

You are here:

Anahtar Çözüm Ortağınız / Locksmith Software Technologies

KURUMSAL YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİZ

LST Yazılım dış kaynak kullanımına ihtiyaç duyan firmalar için bütün veya kısmi yazılım geliştirme hizmeti sunmaktadır. Sunduğu tüm hizmetlerde müşterilerine rekabet avantajı sağlamayı amaçlayan LST’nin yazılım geliştirme süreci zamanlamaya dayalı, çıktıları önceden belirli, erken hata tespit mekanizmasına sahip aşamalardan oluşmaktadır.

 

NESNELERİN İNTERNETİ ÇÖZÜMLERİ

IoT PLATFORMU Günümüz iş dünyasında, teknoloji seçeneklerinin, platformlarının ve uygulamalarının sayıları büyük bir hızla artarken kuruluşların bilişim teknolojilerini kurumsal hedef ve ihtiyaçlarına göre şekillendirmeleri oldukça zorlaşmaktadır. Bu noktada, LST, sahip olduğu çoklu platform, donanım, ortamlardaki uzmanlık ve deneyimi ile en iyi uygulama kurulumu ve bütünleştirme çözümlerini sunmaktadır.
 

AR-GE

LST Yazılım, çalışma alanları doğrultusunda bilim ve teknolojiyi kullanarak ülkemizin yazılım geliştirme alanında söz sahibi olmasına katma değer sağlayacak yerli yeni ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ENTEGRASYON ÇÖZÜMLERİ

Entegrasyon projeleri, deneyim, güven ve dinamik çalışma gerektiren projelerdir. Bu projelerde en ufak hatalar sisteme büyük tehdit ya da maddi hasar vermekle kalmaz tüm sistemi kullanamaz hale getirebilir. Bu bilincin farkında olan LST, yürüttüğü projeleri titizlik ve özveriyle yaparak müşterilerine memnuniyet garantisi vermeyi misyon edinmiştir.

GÜVENLİK VE BT DANIŞMANLIĞI

Kalite ve hizmetlere olan bağlılığımız müşterilerimizin mutlu olmasını sağlar. Yılların deneyimi ve devam eden araştırmaları ile ekibimiz iç tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır. Evinizde daha rahat hissetmenizi sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

 

ÇEVRESEL GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Günümüz dünyasında güvenlikle ilgili tehdit unsuları çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Bu kapsamda, günümüz koşullarında güvenlik önlemleri hem bireysel hem de kurumsal alanların faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri açısından hayati öneme sahiptir. LST, bu önemin farkında olarak, sadece bir noktaya odaklanan güvenlik hizmetleri yerine, tüm güvenlik ihtiyaçlarınıza odaklanan bir yaklaşım sergilemektedir.