İNSAN KAYNAKLARI

You are here:

Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda, nitelikli bireyleri bünyemize katıp, bağlılıklarını sağlayarak ulusal ve uluslararası arenada lider teknoloji şirketi olma vizyonu insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

   İŞE ALIM SÜRECİ

  İhtiyaçlarımız ve kadromuzun gereksinimleri doğrultusunda       gerçekleştirilen mülakatlar neticesinde en uygun adayı seçmek işe alım   politikamızın temelini oluşturmaktadır. Şirketimize yapacağınız iş   başvurularınızı web sitemizde bulunan iş olanakları alanından     yada Kariyer.net üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  • Yapmış olduğunuz başvurular değerlendirildikten ve ilgili pozisyona uygun kişiler belirlendikten sonra, adaylar ön mülakata davet edilir.
  • Ön mülakatta yeterli görülen adaylar, ilgili bölüm müdürü görüşmek üzere 2. kez şirketimize davet edilir.
  • Şirketimize yapılan tüm başvurular gizli tutulur.

LST’YE MERHABA

LST’de çalışma hayatına “merhaba” diyen her çalışanımız için şirketimizin kültürünü, organizasyon yapısını ve iş akışını anlatan, kişilerin ilk günlerinde şirkete daha kolay adapte olabilmelerini sağlayan oryantasyon programları uygulanmaktadır.

PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ

Çalışanlarımızın, ortak hedefleri gerçekleştirmek için sunmuş oldukları performansları değerlendirmek, yöneticileriyle gelecek dönemin iş hedeflerini belirlemek ve eksikliklerin belirlenerek en kısa sürede çözümlemek amacıyla yılda bir kez performans değerlendirmeleri yapılmaktadır.

KARİYER PLANI

Şirketimizde yapılan her performans değerlendirmesi sonrasında kariyer planlaması yapılarak çalışanlarımızın hedefleri ve beklentileri bir kez daha gözden geçirilmektedir.

EĞİTİM OLANAKLARI

Şirketimizin koyduğu yüksek hedeflere ulaşabilmek ve zincirin her zaman önemli bir halkasını oluşturabilmek adına, ihtiyaç duyulabilecek yetkinlik ve nitelikler, LST tarafından çalışanlarına sunulan eğitim olanaklarıyla ve sertifika sahibi olabilme fırsatlarıyla sağlanmaktadır.

DAHA FAZLA EĞLENCE

Şirketimizde, çalışanların iş stresini azaltarak motivasyonlarını artırmak ve iletişimi güçlendirmek amacıyla çeşitli kültür, sanat ve spor aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Go-Kart, Bowling, Paint Ball Turnuvası, Futbol Turnuvası, piknik, yılsonu yemekleri şirketimizde gerçekleştirilen motivasyon amaçlı aktivitelerdendir.

FİKRİM VAR

Çalışanlar tarafından sunulan öneriler aşağıdaki kategorilerde değerlendirilip öneri değerlendirme komitesi tarafından beğenilen öneriler ödüllendirilir.

  • İç/dış müşteri memnuniyeti
  • Kalite
  • Yaratıcı/Yenilikçi düşünce
  • Maliyet İyileştirmesi

Ailemize Katılmak İçin Tıklayın