LST Yazılım 16 Yaşında

2005 te kurulan ve aktif olarak hizmet veren  LST Yazılım 16. Yılını tüm personeli ve misafirleri ile Sapanca Elite World Hotel’de  kutladı.

Çalışma arkadaşlarının motivasyonunu en üst seviyede tutmak bir şirketin en çok arzuladığı şeylerden birisidir. Biz de LST Yazılım olarak personellerimizin moral motivasyonunu yükseltmek adına motivasyon etkinlikleri düzenliyor, çalışanlarımızın motivasyonunu önemsiyoruz. Bu etkinliklerimizden bir tanesi de Elite World Sapanca Hotel’ de gerçekleştirmiş olduğumuz etkinliğimizdir. Çalışma arkadaşlarımız arasındaki sosyal bağları kuvvetlendirecek ve işbirliği içinde hareket etme kabiliyetlerini  güçlendirecek; farklı, eğlenceli ve sanat dolu etkinliklerimiz sayesinde çalışma arkadaşlarımız unutulmaz bir deneyim yaşadılar.

LST bünyesi altında başarılı projeler üreten çalışanlarımıza performans ödülleri CEO Mehmet Serdar KASIRGA Tarafından takdim edildi. Ayrıca LST ailesinde 5, 10,  ve  15.yılı dolduran personellerimize Genel Müdür DOÇ.DR Gökhan ÖZBİLGİN Tarafından Plaket verildi.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment